Gay anonse

Jak ona nadal ssać jego fiuta chwycił jej tyłek w dłoniach, ciągnąc jej usta kapiącą dół, by spotkać się. Jęknęła wokół jego kogut jak dotarła do jego krocza po raz drugi. Michael wsunął język do fuck her tunelu, smak jej wydzieliny jak cukierek do jego chce żołądka. Odsunął język do niej coraz szybciej, język jej kurwa, aż przypomniał sobie miejsce na cunt Rose’a. On piórem go krótko, aby badania na reakcję. W poczuciu jego języka na jej G-spot Zoë pokręcił widoczny, jej jęki długo i głośno na całym jego kogut. Michael wreszcie poczuł kulki zaczynają się spalić Zoë zaczęła czwartą głębokie gardło. Odsunął się od jej słodkie cipki, obserwując jak jej gardło rozszerzona na jego kogut. Mike jęknął, gdy zobaczył szef wyraźnie zaznaczone w gardle.

„O, kurwa, kochanie Będę cum …” Michael czuł fotografowanie ciepło jego penisa, uczucia błogości wystrzelił w jego dolnej części ciała i umysłu, i zaczął pompować jego kogut i obecnie jej w gardle, jak strzela jego obciążenia na jej brzuchu. Stanęła jej zejście jak czuła pierwszy ciąg wyścigu nasion do jego długości, ciągnąc do tyłu, aż głowa była jedyną rzeczą w ustach. Mike przyszedł jako musiał tego ranka Cumming wiadro nasienia gay anonse w ustach Zoe. Jakoś udało jej połknąć wszystko, nie tracąc ani kropli. Kiedy skończył wyglądała zjadła pełny posiłek, brzuch lekko spuchnięte z ilością plemników w brzuchu. Odwróciła się i pocałował Mike, dwa sznurowanie swoje palce, ponieważ pocałował namiętnie.
Jednak zawartości dwóch kochanków byli Michael szybko poczuł jego kogut zaczyna rosnąć, napiera cipki Zoe gdyż wzrosła do pełnej wysokości. Spojrzała na jego ładowany kurek i uśmiechnęła się do niego.

„Cóż, na pewno to koń rasy! Wisiał jak jeden też! „Roześmiała się i pocałowała go znowu, pozwalając mu przytulić ją do siebie jak ona wcierać jej mokrej cipki na podstawie jego kogut. Pisnęła z radości, kiedy przewrócił ją na to, że był na górze, pocierając jego kurek do jej cunt, gdyż nadal pocałować. Wreszcie opuścił, naciskając jego kogut w jej wejściu i pcha do jej cipki. Zoë chrząknął pchnął delikatnie do niej, rozłożenie jej pochwy jak nic kiedykolwiek wcześniej. Owinęła nogi wokół jego bioder ponownie pchnął do niej powoli, zatrzymując się, gdy dotarł do cienkiej ciało jej gay anonse błony dziewiczej.

„Cholera … zapomniałem o moim Maidenhead … Michael po prostu oderwać go, potrzebuję cię w moim pieprzonym cipki!” Michael pocałował ją z taką samą miłością, jak mógł, przyciskając mocno do niej i łamanie jego kogut w jej dziewiczej pustki. Krzyknęła, gdyż złamał, paznokcie łamiącym skórę ramion Mike’a jak próbowała wycisnąć ból z jej najbardziej wrażliwych części ciała. Wynik był intensywny ciśnienia wraz kogut Michała, który był już dobrze wyciśniętą przez jej dziewicze cipki. Po chwili uspokoiła się i pocałowała go, prosząc go, aby kontynuować. Pchnął w nią wolniej niż miał wcześniej, zmuszając jej mokrej cipki siebie jak on je pleasured gay anonse. Wreszcie czuł jego biodra dotknąć jej, przesuwając nieco trudniejsze i skutecznie uderzając jej szyjki macicy. Po Zoë czuł szef jego kogut w jej szyjki krzyknęła z zaskoczenia, zanim błagając go, aby kontynuować. Michael zrobił tak szczęśliwie.
Kiedy odsunął się Michael jęknął jej napięty cipki ściskając jego kurek twardych podczas próby ssać go z powrotem wewnątrz niej.

„Ooooohhhh god … Tęsknię już … Fuck me Michael! Muszę cum całego koguta! „Oczy Zoe zostały zalane desperacji i pożądania, zachęcając Mike’owi w jego poszukiwaniach. Zapomniał, że była dziewicą, popychając jego kogut z powrotem do jej szybkie i zagęszczania w jej macicy. Ona chrząknął i jęknął głośno, prosił go, by zrobić to ponownie. Michael przeleciałem ją mocno, zagęszczania jego kogut w niej tak szybko, jak mógł i rozkoszując się każdą sekundą niego. Zoë nie trwało długo do kulminacji [zobacz dalej: gay anonse].

„Ohhhh tak oh oh yes kurwa oh oh god MICHAEL fuuuuuuckkkkkkkk !!” Zoë czuł kulminacyjny przez całe jej ciało, ogromny kogut w jej cipki niszcząc ją jako kochankę fucked jej tak, jak ona chciała go. Ona bucked pod nim jak Mike kontynuowane. Znów climaxed tylko kilka minut później, tym razem spryskiwanie Michaela z soków, jak krzyczała, że sama orgazm rant kółko,
„OoooooooooooOOOOHHHHhhhhhh …!” Po jej trzeci orgazm z rzędu Mike poczuł rękę uderzając go jak pociąg. Odsunął się jej mocno i niech jego obciążenia, luźne, zapominając o wszystkim innym, jak skończył kurwa kobietę pod nim. Zoë krzyknęła, kiedy poczuła jego nasienie uderzyła się szyjki macicy, powódź jej cunt i ścisnąć się do każdej gay anonse możliwej strony jej otworu. Mike nawet nie ciągnąć jego kogut z jej cipki. Owinął ją przytulił, pocałował ją jeszcze raz i przewrócił się, spadając spała z cum wyciekające w dół na jego orzechów i jego kochanka na jego klatce piersiowej.