Gej ogłoszenia

Steve nadal zjeść dupę, pracując na mojej dziury, jak moje mięśnie powoli złagodzone jeszcze raz. Ponownie jego język przeniknął mnie w dupę. Tym razem nie spróbować i trzymać go na zewnątrz. Jego język wsunął głębiej do mnie, a potem się wycofać. Moje palce zwinięte jak wił się z rozkoszy. Nigdy wcześniej nie doświadczyłem czegoś podobnego zdalnie. Chciałbym zawsze myślał o rimming w niektórych nieprzyjemnych rzeczy, że obrzydliwe małe geje z chorobami zrobił w tył kina porno. Jezus myliłem …

Odkąd nie wyszedł z łazienki byłem hard rock. Zapach kulek Stefana i czuć ich w ustach trzymał mnie mocno, a teraz mu lizać dupę było niebo. Pode mną, pomiędzy koc i mój żołądek mój kutas był twardy jak skała. Czułam wilgoć mojego precum ponieważ wyciekła ze mnie. Nie sądzę, bym kiedykolwiek wyprodukowano tyle w moim życiu.

Po kilku minutach na niebie Steven końcu zaprzestał ataku. Otworzyłem oczy i prawie zapytał, dlaczego, którą zatrzymano, gdy poczułem jego palec wprowadzić mnie. Jak wtedy, gdy jego język po raz pierwszy wszedł do mnie Czułem mój zwieracz zaciska palce.

„Co powiedziałem?”

„Staram się, ale zaskoczył mnie.”

Zacząłem oddychać i powoli gej ogłoszenia zaczął się mój tyłek relaks wokół jego palca. Kiedy już zrelaksowany tyle, że zaczęła powoli palec kurwa dupę, popychając ją i obecnie w kółko. Przed Wiedziałem kolejny palec dołączył do pierwszego, a potem trzeci. Mój brat był systematycznie wyciągając mój dupek, zaczyna mi gotowe do podjęcia jego gigantyczną kurek wewnątrz mnie. Po tym jak palec pieprzył mnie na chwilę się zatrzymał, a ja po raz kolejny poczuł miękki język na mojej dziury. On relubed mój dupek, uzyskiwanie gotowych do następnego kroku.

Steven rimming zatrzymał mnie i czułem łóżko zaczynają się trząść. Otworzyłam oczy, aby znaleźć jego kurek przed moją twarzą.

„Suck ją i niechlujstwa. Będziesz ma to być bardzo mokry. ”

Spojrzałem w jego oczy i zobaczyłem głód i potrzebę nadal. Ale było coś jeszcze w jego oczach. Steven był szczerze zaniepokojony rani mnie. Chyba wciąż jest mój brat.

I powitał duży kurek w ustach, uczucie żyły wobec moich ustach, wyciągnął usta do mojego maksymalnie po raz kolejny. Bóg Brakowało mi tego uczucia. Co do cholery się ze mną dzieje? Naprawdę jestem staje się dziwka kogut mojego brata.

„Mmmm. Tak samo dobre jak gej ogłoszenia ostatniej nocy. „Steven jęknął jak powoli wbiliśmy jego kogut i obecnie ustach.

Upewniłem się, aby ta oral mokra jak mogę go dostać. Podczas gdy wyraźnie nie miał doświadczenia w kwestii uzyskiwanie fucked wydawało się, że Steven wiedział, co robi. Poza tym wiedziałem, zasady tarcia i zrozumieć podstawowy fakt, że będziemy potrzebować dużo lube, aby uzyskać jego duży kawałek mięsa we mnie.

„To powinno wystarczyć” Steven powiedział, kiedy wycofał się jego kogut.

Steven przetarł dłonią w górę iw dół jego grubości penisa, rozmazywanie mój pluć w górę iw dół na twardym wału. Boże, chcę, że coś się w ustach … A jednak wiedziałem, co się święci i chciałem, że zbyt. Pode mną mój kogut drgały i bardziej precum sączył się do przyłączenia się do rosnącej wilgoci pode mną [źródło: gej ogłoszenia].

Znów poczułem slajd palec w dupie.

„To będzie szorstka. Nie zapomnij o oddech i odpocząć. ”

Steven wycofał swój palec z dupy gej ogłoszenia i zastąpiono go sekund później z jego wielkiej cockhead. I dyszała jak zdałem sobie sprawę, jak wielkim był on porównywany do mojego dupek. Trzy palce? Kurwa, powinien on pracował jego drogę do jego strony, jeśli miał zamiar użyć tego potwora na tyłku.