Ogłoszenia kobiet

Kładę ręce z powrotem na jej piersi, dając im trochę ściska. Po chwili sięgnął Cathy i rozwiązał sznurek trzyma na szczyt. Materiał opadł w moje ręce, a potem na ziemię. Moje ręce były już bezpośrednio na jej piersi i było znacznie łagodniejsze i cieplejsze. Widziałem małe różowe kółka w środku z maleńkie punkty brodawki sterczą. To dziwne, jak sutki może być tak trudne, kiedy reszta piersi był tak miękki.

I pochylił się w kierunku jednego z sutków, wypatrując oznak niezadowolenia z Cathy, i położył usta wokół jej lewy sutek. Dała kolejny jęk, jak mój język dotknął jej skóry i ssać punktu sutek.

Cathy nie siedzi bezczynnie podczas tego albo. Czułem jej ręce w dół mojego ciała do moich kąpielówki. Gdy jej ręka spojrzał przed wybrzuszeniem mojego fiuta, instynktownie odskoczył.

Cathy skinął z powrotem w kierunku ogłoszenia kobiet krzaków i spojrzał. Kevin klęczał prosto teraz, z Jen siedział przed nią. Miała podciągnął pnie się do nogi i porusza rękami po całym jego kogut, który wystaje prosto przed siebie.

Ja siedziałem na ziemi i teraz Cathy indeksuje ponad stosunku do mnie i mówi: „Pozwól mi zobaczyć też. Czy twoje że duże też? „Wyciągnęła do mnie, jej cycki wiszące przed moją twarzą, hipnotyzujące mnie i chwycił za pasek moich pni, wyciągając je ze mnie.

Mój kogut wyskoczył przede mną. Może to nie był tak duży jak Kevina (jak cycki Cathy nie były aż tak duże jak Jen), ale tak blisko, to wydawało się wręcz wrażenie na Cathy. Ona wydawało się niepewne, co z nim zrobić, jak miałem o jej piersi. Cathy osiągnął jedną z rękami i dotknął czubka, cofając z powrotem, kiedy to spowodowało mój kogut drgać mimowolnie.

Cathy spojrzał na to, co Jen robił a potem wyciągnął rękę i położył ją dookoła. „To jest tak miękki,” powiedziała, „ale tak ciężko w tym samym czasie”. Jej ręka zaczął powoli przesuwa się w górę iw dół na zewnątrz. Byłem odchylając się do tyłu, po prostu biorąc w dotyku tego. Czułem się lepiej niż kiedy dotknął go samodzielnie.

Czułam się coraz blisko Cumming, choć i nie chcę freak out Cathy. Zamiast tego, usiadłem do przodu i pytają: „Czy mogę zobaczyć twoje też?”

Cathy wyraźnie spojrzał niechętnie i mogłem zobaczyć jej rozmyślałem nad rzeczy w głowie. Nadal miała trzymać mojego fiuta choć powoli pompowania go ogłoszenia kobiet. Potem podjął decyzję, uśmiechnął się do mnie, popchnął dno dół nogi i usiadł na ręczniku, że zostaliśmy sami z suszenia wcześniej.

I pochylił się i spojrzał w dół między nogami. Nie widział cipki przed i tak naprawdę nie wiem czego się spodziewać. Nie było cienkie brązowe włosy wokół otworu. I nieśmiało wyciągnął rękę i dotknął szczelinę i było bardzo gorąco i bardzo śliski. Jak pogłaskała górę iw dół, biodra Cathy przecisnął się.

Jak mój palec znalazł się w pierwszej szczeliny, czułem się trochę gula. Kiedy dotknąłem go, usłyszałem głośny jęk z Cathy. „Dokładnie tam …”, powiedziała. „Nie jest zbyt trudne.” Jako Potarłem palec w kółko, czułem jeszcze więcej wilgoci wycieka z niej, że mój palec bardzo śliski. „Nie jest zbyt trudne,” powiedziała [więcej: ogłoszenia kobiet].

I spojrzał znad jej cipki resztę jej ciała. Cathy oddychał dość szybko. Jej piersi były falujący w górę iw dół na jej piersi, a ona została walcowania powoli głową tam iz powrotem, w ten sam sposób Jen był wcześniej. To przypomniało mi naszych rodzeństwa, więc spojrzał na całej krzaki.

„Cathy, usiąść i patrzeć na to,” ogłoszenia kobiet powiedziałem. Mogliśmy zobaczyć Kevin był na szczycie Jen teraz, zarówno leżąc płasko na ziemi. ass Kevina była podskakują, powodując Jen przesuwać się trochę w przód iw tył.

„Czy oni …” zapytała Cathy.

„Chyba tak. Z pewnością wyglądają oni się nią cieszyć. „Mój palec, który był jeszcze w cipki Cathy, pogłaskała górę iw dół jeszcze kilka razy, a ja zapytałem:” Czy chcesz spróbować go też? „