Ogłoszenia pań

Moje oczy tylko o podsłuch z ich gniazd. Nie mogłem uwierzyć, jak bezczelne mogła być o tym wszystkim. „Cholera, Bree !!! Nie mogę uwierzyć, że to zrobiłeś! ” „Chcesz zobaczyć, jak śmiałe mogę być naprawdę?” To było tak, jakby nie była już tą samą osobą. Sięgnęła wokół jej plecy jedną ręką i jakoś rozpiął zapięcie jej stanika.

Widziałem jej 32B biustonosz w koszu do prania wcześniej, a ja nawet nie próbował pracować zapięcie kilka razy, ale nigdy nie może zmusić go do cofnięcia się tak szybko, jak ona to zrobiła. BAM! Off przyszedł jej biustonosz, a ja siedziałem tam patrząc na dwóch najpiękniejszych zestawów piersi, jakie kiedykolwiek na oczy. Potem znowu, oni byli tylko drugi zestaw, jaki kiedykolwiek widziałem, a pierwsza para została dopiero kilka minut temu na ekranie telewizora.

„No i co o tym sądzisz? Są one tak ładna jak ona? „Zwróciła się do telewizora.

„Bree, są piękne. Nie mogę uwierzyć, że siedzę tutaj patrząc na najpiękniejszej rzeczy Bóg może tworzyć i ogłoszenia pań należą one do mojej siostry wszystkich ludzi! ”

„Ha ha. Dzięki. Oni nie są bardzo duże … tylko B-cup. Mama to C, niemal D-cup „. Ujęła zarówno w dłoniach i rodzaj swooshed ręce tam iz powrotem pod spodem, jakby chciał je zaprezentować. „ŁAŁ! Że mokra plama po prostu się trochę większe. Czy ty, co to za słowo? Wykrzykiwać?”

„Hę?” Spojrzałem w dół i zauważył, jak wielki był to coraz … prawie dwa cale średnicy teraz. Byłem naprawdę wylewanie pre-cum. „Och, nie … Ja nie jeszcze cum”.

„Cóż, masz zamiar pokazać mi wtedy?” Ona naprawdę chce zobaczyć mnie to zrobić!

„To jest tak, w przeciwieństwie do nas, ale … tu idzie.” Oparłem się, unsnapped przycisk, a następnie opuścił zamek. Brianna nachylił się bliżej, ale potem naprawdę zaskoczył mnie, pomagając mi je zdjąć. Natychmiast moje bokserki namiotowym z dala od mojego ciała biorąc ogłoszenia pań elastyczny pas z nim, a mokra plama nie była aż tak widocznym miejscu jak moje bokserki były ciemnoniebieski. Brianna rzuciła moje szorty w stos z jej koszulę i biustonosz.

Oparłem się znowu podnieść mój tyłek z kanapy, abym mógł przesuwać moje bokserki w dół. Brianna nie pomoże mi ten czas, ale ona po prostu stał wpatrując się prawdopodobnie jednym z najtrudniejszych erekcji, jaki kiedykolwiek miałem do tej pory. Mój biegun został solidnie stoi wyprostowany dobre dwa cale off z mojego brzucha. Usiadłem prosto, patrząc na reakcję Brianny. Miała zupełnie nowe spojrzenie na twarz; taki, który nigdy nie widział. Śmiem twierdzić, że był to jeden z czystego pożądania. Jej oczy były jakby zaszkliły, a jej usta były lekko rozchylone w jej języku ledwo na ustach, powoli przesuwając na boki.

„Cholera, Bubba! To jest piękne! I ogromny! „Brianna rzadko przeklina, ale nie sądziłem, że nadszedł czas, by ukarać ją o to. Pochyliła się bliżej do kontroli, wciąż stoi przede mną. „A twoje włosy są tak grube, tam na dole. Jak duże to jest?”

„Nigdy wcześniej nie zmierzono go wcześniej, ale ja myślę, że około 6 lub 7 cali.” Ja naprawdę nie miał pojęcia, jak duże byłem, ale byłem trochę dumny.

Pochyliła się jeszcze dalej i zauważyłem, że jej piersi nie opadają, jak te na aktorkę wciąż grających na scenę w telewizji, który teraz na rękach i kolanach, wciąż na ladzie, z facetem tarcie jej majtki objęte krupon. Brianna powoli wróciła do swojego miejsca na kanapie, upewniając się, że ręcznik nie ślizgać się, wciąż wpatrując się jawnie w moim engorged penisa.

Powoli, ostrożnie, jakby jej ramię miał własny rozum, sięgnęła do mojego członka pulsujący. I zgięte kiedyś powodując Brianna się cofa. „Dlaczego to robią? To jak to jest żywy, czy coś takiego. ”

„Ja po prostu zgięte moje ogłoszenia pań mięśnie tam. Widzisz jak to bobs w taki sposób? To z powodu pompowania krwi przez nią … to planowane do mojego serca. ”

„To niecodzienna” cool! Czy mogę tego dotknąć?”

„Jeśli chcesz, na pewno.” Patrzyłem intensywnie na jej piersi, każda z około ¾ „sutki przykrytych na nich, i około ½” o który został pomarszczona się ołówkiem Erasure wielkości gałki. „Można dotknąć kopalni, jeśli chcesz. Czy kiedykolwiek czułeś cycki dziewczyny wcześniej? „Ja tylko pokręciłam głową. „Tu …” Wzięła moją prawą rękę i położył ją mocno na jej lewej piersi [kliknij tutaj: ogłoszenia pań].

Wróciła do osiągnięcia dla mojego teraz bóle penisa, a ja powoli pieścił jej piersi. Skóra była bardzo miękka, a tkanka pod był rodzaj gąbczasta, ale elastyczne. Sutki były naprawdę trudne, jak kamienie, ale na pewno różni się w porównaniu do reszty piersi.

Brianna niepewnie dotknął spód mojej erekcji za pomocą jednego palca; szturchając go na bok, a następnie pozwolić, aby to ogłoszenia pań coś w rodzaju ‚odbić’ z powrotem na pozycję. Zrobiła to kilka razy, jakby testował go. W końcu owinął rękę wokół większość tego, co czuł znakomity!