Seks anonse

Poza wydawał się dość piersi był bardzo dobrej wielkości, która jeszcze nie miała czasu, by chylić, pomimo wszystkich minionych lat młodzieńczych. Alex ścisnął pierś matki, brodawki ssanie i gryzienie ich język. Światło próbował uciec, ale to było wszystko na próżno, Alex był znacznie silniejszy niż jego matka i radzenia sobie z wszelkimi próbami łatwo złamać. Jechał skrzynię w różnych kierunkach, ugniatanie ich jak chce.

– Micah, co go dostał, – zauważył mnie w kącie – weźmy aparat i może nadejść, patrzeć, co jeszcze mamy ..

Tymi słowami, że zburzyła mocno czarną spódnicę i odrzucając ją na bok.

– Zdjąć aparat – przypomniał mi.

I w końcu wyszedł z odrętwienia, zdjął pobliżu komory szafy, które zostały przygotowane z wyprzedzeniem o zbliżającej się sesji, odwrócił ją i umieścić ją na głowie za pomocą dołączonego paska. Alex, w międzyczasie, łapa ass matkę i lizał jej piersi, światło lekko zmarszczył brwi szlochając, dzięki czemu jest jasne, że to nie wszystko naprawdę. Alex spojrzał seks anonse znad piersi, podniósł głowę i spojrzał na bardzo twardym spojrzeniem matki kontsetrirovannym w oku. Ciotka płynęła tuszu na oczach, a wygląda na to, zatkany nos, bo właśnie oddychała usta.

Światło spojrzał na syna, przestraszony wzrok. Lesch, bez szkody dla oczu jego matki rozpiętym przycisku na dżinsów i opuścił je w dół, zatrzymując się w szorty, przez który gołym okiem można zaobserwować stały członek, położył na boku.

Widząc go, światło znowu i spojrzał na Lesha powiedział.

– Mój syn, dobrze, dlaczego tak? – On pojawił się na jej twarzy grymas rozpaczy.

– Because I Said So, – powiedział i wyciągnął swojego penisa.

– Proszę, nie na … Ahhhh! – Światło krzyczała kiedy Alex wziął ją za włosy i położyć kolana na podłodze.

– Zzadnitsu nawet śmiał pominąć na podłogę, i zginać kot siedzieć, to jest jasne?

– Tak, tak. – Światło powiedział wpatrując wzrok stracił w błyskotliwej głowy penisa mojego brata. Tylko nie zapomnij o dupie, podniosła, co pozwoliło mi cieszyć się duże płaskie zaokrąglone kształty jej uda. Na jej szorty szare spodenki nosił.

– Otwórz usta – powiedział jej Alex – Teraz.

Posłusznie słuchać jego żądań, światło nie ma nic, ale do przestrzegania jego prośbę. Otwarte usta i wywieszonym językiem, spojrzała w oczy syna, a następnie ponownie przeniesiono je do swego wielkiego stałego członka. Alex wziął członek i trzymał za uzdę na brodzie matki i nos, z którego po sobie ślad jego wilgotnych wydzielin i jego języku, a potem przyniósł go z powrotem do pozycji do ust, trzymając go do języka i seks anonse  wreszcie wprowadził termin w ustach jego matki, o połowę pnia. Ciotka zaczynają kaszle, ślina płynącej rzeki spod jej pióra, a tułów z penisa. Alex opanował głowę matki, wypluł ją na jego penisa.

– Język zewnątrz – znów nakazał, Światło posłusznie got it – Tak, to jest to …

Wyciągnął członka ustami, trzymając go na języku i lekko stukając w nią ponownie umieścić jego kogut w jej ustach.

Tymczasem, nie zauważyłem, że mój strach zniknął i zastąpienie go wystąpił tylko czysty emocje, jego spodnie są dosłownie oderwanie się od pionu. Mój brat przede mną fucked w ustach z jego własnej matki, ciotki domu. Widząc mnie, opuścił głowę matki bez kontroli (w tym przypadku, to nadal kontynuuje ssać), wziął dwie ręce na obu połówkach jej tyłek, wyciągnął jej majtki w wąską kreskę, i pociągnął je. Gruba linia przekazywane bezpośrednio pomiędzy dwoma warg sromowych ciotki, grube ogolone czarniawy paski wgląd wokół. Brat niech jej majtki, a potem wziął chleby, które zostały szeroko rozpowszechnione. Pochwa rozproszone szerzej, ponieważ wydawało się nad majtki odbytu mrocznej ringu. Potem splunął w otwarte usta matki i znowu zatrzymany Dicka dół jej gardła.

Patrzyłem na to wszystko i nie mógł uwierzyć własnym oczom, a wręcz nie mógł uwierzyć w to co się teraz dzieje. Próbując dojść do siebie, powoli wyciągnął jej majtki w dół cioci ..

– Och, tak .. – I proelepetal, doceniając ładny widok całkowicie.

W skrócie, jej tyłek był po prostu wspaniały. Duże mięsiste biodra, opracowane w ciągu roku cipki, czarniawy, pozornie dziewiczej punktu. Bottom, powyżej łechtaczki, można zobaczyć dokładnie ogoloną trójkąt czarne włosy. Wziąłem obie ręce na obu połówkach jej tyłek io ich pierwsza seks anonse pod ręką, a potem w górę, po czym opadł je razem. Uniósł twarz bliżej, widziałem wszystko w szczegółach. Nieco zwilżyć palec, Trzymałem to w jej słodkich ścian, a następnie wsadził palec w ustach, aby docenić smak. To było dla mnie niezrozumiałe, ale niezwykle słodki, nie do opisania uczucie.

Znowu zwilża palec, Trzymałem ją w ringu odbytu, a potem, nie mogąc poradzić sobie z podniecenia, bez zastanowienia, przylgnął do jego języka. Tak szybko, jak ja, od ciotki słyszał nierówną postanyvanie raczej wstydu niż przyjemności. Nie mogłem przestać jeść sam proces jej odbyt dał mi niewysłowione estetyczną przyjemność. Cholera, co się dzieje, potem [zobacz: seks anonse]…

Spędziliśmy pięć minut w tej pozycji, po czym brat powiedział:

– Czas, aby przełączyć ról.