Sex randki

Powiedziałem jej, że znalazł oba końce jej piękne i śmiała się. Potem zaproponował, żeby dostać się na łóżku i rozpowszechniania jej nogi mają kolana po obu stronach mojej piersi, by mogła schylić, aby dostać się do mojego penisa. Tak szybko, jak ona ma na swoim miejscu kładę moje ręce na jej gładkiej rundy, kiwa dno i zaczął ją pieścić. Ona nie dała się rozprasza. Schylania sięgnęła między nogi i zaczął gładzić moje jądra. Całe moje ciało wstrząsnęło jakbym miał porażenie prądem.

Potem przeniósł palec do mojego penisa, który dostał nieco bezwładne wtedy. To nie pozostanie tak, jak ona głaskała go pod spodem i zaczął delikatnie pocierając ją. Kiedy miał spuchnięte, odsunęła napletka i pobiegł jej język wokół żarówki, lizanie to wszystko, zanim zamknęła usta na niego i zaczął ssać. Zaczęła poruszać głową, tak że jej usta zeszły niżej i niżej w dół sex randki szybu przed przejściem z powrotem, a następnie rozpoczynając cały wykwintne rutynowych kółko.

Jak odczucia przewrócił mnie jak gigantyczne fale zapomniałem o drażni jej dno. I niech moje ręce spadają bezwładnie na łóżko i opuszczonych się do uczucia, gdy przenieśli mnie do wytrysku. Po prostu miałem czasu, aby ją ostrzec, jak moje ciało wzrósł do orgazmu, który był jak nic bym doświadczył. Słyszałam siebie wydają dźwięki tak samo głośno jak Sheila zrobiła wcześniej.

Nie byłem pewien, jak ona by reagować kiedy trysnęła w ustach, ale trzymała usta zamknięte na moim wale i pochłonęła jak Ja zachowałem pompowania. Odwróciła się i zapytał mnie, czy że ona sex randki go zrobić dobrze. I wyciągnął ramiona do niej i powiedział jej, że była fantastyczna. Uśmiechnęła się szczęśliwie i ustanawiają przytuliła się do mnie, tuli w ramionach.

Minutę później, jak już leżał spokojnie, słyszałem ktoś spróbować za klamkę, a potem wbić. Podziękowałem Bogu, że będę pamiętał, żeby zamknąć drzwi i zawołał, aby zapytać, co się stało. To był Pete; powiedział, że słyszał mnie krzyczeć i chciał wiedzieć, co się stało. Powiedziałem mu, że nawet dorośli nazywa się czasem w snach. Powiedziałem, że się obudziła się też, że jest mi przykro, że udał się martwić. Powinien wrócić do łóżka i będę razem w jednej chwili.

Pocałowałem Sheila i wstał z łóżka. Włożyłem szatę, przykrył ją prześcieradłem i podszedł do drzwi. Wyłączyłem światło przed otwarciem, w przypadku, Pete był nadal. Byłem zadowolony, że miałem tak czekał na mnie. Zapytałem, czy on był głodny, a on skinął głową; to naprawdę niepotrzebne pytanie, zawsze był głodny. Wziąłem go do kuchni, uczynił go kanapkę i znalazł go kilka ciasteczek, które jadł podczas rozmowy o jakichś koszmarów Musiał. Zrobiłem zainteresowanych dźwięki, ale mój umysł był z powrotem w sypialni z Sheila.

Kiedy w końcu wróciłem spała spokojnie z lekkim uśmiechem na ustach. I wyciągnął krzesło i usiadł tam po prostu patrząc na nią. Raz ja wyszedł że ona rzucona arkusz z powrotem i leżał nagi. I niech moje oczy wędrują po jej ciele. Nigdy wcześniej nie miałem szansę wziąć swój czas w taki sposób. I sprawił, że większość z nich. Jest to wysokiej jakości na temat ciała dziewczyny, kiedy właśnie osiągnął dojrzałość płciową. Nie wiem zupełnie, jak to opisać sex randki. Jest wspaniała gładkość jej krzywe, bez zmarszczek. Jest jędrność ud i piersi. Może to miękkość jej wygląd, zanim doznał rozczarowania. Było przyjemność wiedząc, że jestem pierwszy do zbadania tego ciała, że każdy człowiek pragnienie [więcej info: sex randki].

Sheila była doskonała. Byłem pełen zdumienia, kiedy w pełni zrealizowane, po raz pierwszy, że była moją. Kopalnia dotykać, trzymać, do miłości. Po raz pierwszy przyznałem sobie, że ją kocha. Byłem poważny kiedy ja powiedziałem jej, że nie chce, aby nasze relacje prostu seks. Chciałem się kochać; opierać się opieki i szacunku. Tak, zdałem sobie sprawę sex randki, że ją kocham. To, co zaczęło się jako pretekst do uprawiania seksu z piękną dziewczyną nie zmieniło. Teraz musiałem się z nią kochać, bo kochać to sposób bycia razem tak dokładnie jak to możliwe; to było to, co chciałem i to, co potrzebne.