Sex tel

Chciałem to też, bardziej niż cokolwiek innego na świecie, więc nie wahaj się. Zacząłem wstawać, aby uzyskać prezerwatyw. Zapytała, co robiłem i wyjaśniłem. „No nie” powiedziała: „Chcę czuć Cię tym razem nie chcę tam być coś między nami. Nie będę zajść w ciążę. Oni nie uczą nas o całowaniu, ale wiem wszystko na temat cyklu miesiączkowego. Nie ma niebezpieczeństwa mi zajście w ciążę przez kolejny tydzień co najmniej. „

Ja nie wiem, czy to prawda, czy nie, ale chciałem to pierwszy raz się tak intymne jak to może być, więc położył z powrotem na dół. Powiedziałem jej, aby rozprzestrzeniać się jej nogi i, z zadowolonym westchnieniem zrobiła. Spędziłem kilka minut bardziej cieszy ją, smakując jej dziewicze pochwy i sondowania z moim językiem. Ona jęczała i dysząc, wijąc sex tel się na łóżku. Jej ręce chwycił mnie za włosy i pociągnął mnie, prowadząc mnie jej ciało aż poczuła mój penis popadając niej.

Sheila jęczał: „Tak, tak, tak”, jak zacząłem delikatnie utopił. Dała trochę zaskoczony okrzyk jak wybuch jej błonę dziewiczą, ale wkrótce z powrotem do jej odgłosy rozkoszy. Ponieważ czułem się zbliża, Podniosłem rytm i jej krzyki i jej reagujących pchnięcia w dół miednicy weszła w idealnym rytmie ze mną. Mamy climaxed razem i jestem bardzo zadowolony, że będę biorąc pod uwagę chłopców nasenne, bo krzyki Sheili w szczytowym musiało wstrząsnęły dom!

Kochaliśmy się jeszcze cztery razy, ale łagodniej niż ten pierwszy, niesamowite, czasu. W międzyczasie, wypełniona pasją i miłością, ja zbadałem jej ciało; organem, że odpowiedzieliście na moje każdym sex tel kontakcie. Jako instrumentu muzycznego była tak nastrojone, jak mogłaby być. Kiedy położył się z powrotem, aby cieszyć się ciepłem, które zalane moje ciało, przewróciła się i rozpoczęła własną eksplorację moim ciele.

Jej ręce były miękkie i delikatne, ale ciekawy. Oni zbadać każdy skrawek mojej skóry; dotykanie, pieszczoty, sondowanie i moje ciało odpowiedziało. My już nie były nauczyciel i uczeń, ale kochankowie, dawania i otrzymywania jednakowo.

Nie wiem jak późno było to, że w końcu zasnął w sobie nawzajem w ramiona. Obudziłem się nagle około ósmej, kiedy usłyszałem w telewizji rozbrzmiewa. To stało się sposobem chłopcy obudził nas to wakacje, czy sądzili, że spali zbyt późno.

I uderzył Sheila na zadzie i wyskoczyła z łóżka. Odzyskałem moją szatę z korytarza i rzucił Sheila do pokoju dla niej. Mamy nadzieję, że chłopcy nie byli jeszcze na górze, lub gdyby nie myślał, dlaczego dwie szaty były tam.

Okazało się, że byłem głodny po nocy kochać i tak kiedyś ostatni poranek dzieci „jako wymówki, aby duże śniadanie sex tel naleśniki, kiełbasy i omlet. Na szczęście moja żona zostawiła w lodówce dobrze zaopatrzony. Znalazłem syrop klonowy i trzech z nas było dobrze do naszych drugich porcje naleśników, kiedy Sheila zeszła na dół. Miała senny, zadowolony wygląd o niej, włosy zmierzwione jeszcze z łóżka. Ona ocierały mi jak mam się ustalić jej talerz.

W pewnym sensie było to szczęście, że jechał dziś. Gdybyśmy byli razem jeden dzień to było więcej niż prawdopodobne, że nawet ci dwaj chłopcy zaczynają zauważać to, co się dzieje.

Plany były, że moja siostra-in-law przybędzie około jedenastej, na pewno przed południem, więc nie było czasu na wodzie rano. Chciałbym pojechać do miasta i chcemy tam zjeść, zanim ruszył [więcej info: sex tel].

Śniadanie zakończeniu Wysłałem chłopców zacząć pakować swoje rzeczy, podczas gdy Sheila i poszedłem na górę do naszego sex tel prysznice. To było ryzyko, że nie powinniśmy przyjmować z chłopców biegających poszukujących dobytkiem, ale wzięliśmy nasze razem prysznic. To była ostatnia szansa, aby cieszyć się nawzajem swoje nagie ciała, być intymne i nie mogliśmy przegapić.