Tani sex telefon

„Co zrobisz, jeśli jestem w ciąży?” zapytała. Nie sądziła, że była, ale potem nastoletnia dziewczyny nigdy nie myślą oni zajść w ciążę, prawda? „Nie wiem”, powiedział szczerze. „Chciałbym z tobą ożenić, gdybym mógł. Ja naprawdę kocham Cię Megan, a ja czułem się w ten sposób przez długi czas. Ale wątpię, twoi rodzice to pozwolić. Prawo albo, jeśli o to chodzi. Mam mnóstwo pieniądze, więc to nie jest problem. ” Wpatrywał się w witrażu.

„Dziękuję” powiedziała cicho.

„Po co?” powiedział. „Ja po prostu cię zgwałcił!”

„Wiem. Ale to było przypadkowe rzepaku. A teraz, kiedy została zgwałcona, jestem bardzo zadowolony, to się stało.” Prychnął i wyjaśniła „Chodzi mi o to, cieszę się, że to ty. Nie zadowolony, że to był gwałt. Tyle tylko, że nie sądzę, bym miał pozwolić to zrobić, jeśli chcesz prosić ładnie, a następnie nie czuję się teraz. Lubię to uczucie. ” Myślała o Boo i jak się czuł w nocy tani sex telefon po tym jak jego sperma dostanie się na nią. Teraz, kiedy rzeczywiście czuł plemniki mężczyzny zalewaniem jej wnętrzności, była jeszcze bardziej zainteresowani tym, co jej brat nice big cock może ochoty.

„Nienawidzę tego mówić, ale lepiej iść. Twoi rodzice będą się zastanawiać, gdzie jesteś.” Obserwował ją, gdy wstał. Z jej biustonosz wisi na szyi luźna, i bez dna na Spojrzała smaczne. Jego kogut zaczął się ciężko ponownie. „Idź, albo dostaniesz zgwałcona ponownie.” uśmiechnął się ze znużeniem.

„Po prostu pozwól, że coś sam. Zajmę się nim jutro.” pochyliła się i dał mu pocałunek na czubku. Zrobiło się kolejny cal a ona przesunęła dalej. Zostawiła torbę w swoim biurze, więc odprowadził ją z powrotem w dół schodami i ubrał się razem w jego biurze.

Ich pocałunek potwierdziła, że nie jest zadowolony z niego w ogóle.

Rozdział trzeci

Kiedy Megan wróciła do domu, kolacja była już prawie gotowa. Ona przerywana górę i wskoczył pod prysznic, aby uzyskać zapach spermy wuja Boba od niej. Lubiła ten zapach po prostu w porządku, ale jeśli ktoś jeszcze w domu pachniało go mogli zadawać pytania. Jej cipki czuł normalnie do niej umyła go. Nie mogła uwierzyć, że zaledwie godzinę temu wuja wielkiego kutasa został zatrzymany w nim, tryskające go pełnym tego wspaniałego ciepłego perłowego kremu. Zostawiła włosy mokre i w koński ogon na kolację.

Wieczerza była normalna też, oprócz tego, że wspomniane Boo „nie było dziś dzień Speedo?” Jej matka zaczęła rant o jak to było nie tak w ogóle dla młodych dziewcząt na paradzie wokół strażackiego tym stylu. Przez cały czas jej tata po prostu przewrócił oczami i uśmiechnął tani sex telefon się do niej. Boo siedział spokojnie, wiedząc, którą otworzył puszkę Pandory. Jak ona wymówiła się od stołu Megan spojrzała wymownie na Boo i powiedział: „Mam zamiar iść wysuszyć włosy.”

Była w tej samej pozycji co poprzedniej nocy, kiedy Boo pokazał. Tym razem jednak, że nie przemycić czuć. „Niestety”, powiedział.

„Po prostu trzeba wspomnieć, że na kolację?” powiedziała z udawaną surowością. To nie było tak źle.

„I faktycznie mówić do siebie”, powiedział. „Chciałem zabrać samochód, czy to przez jeden dzień Speedo”.

„Po prostu musisz skorzystać z myjni samochodowej wczoraj boob!” powiedziała.

„Tak, ale to byłoby warto zobaczyć cię w jednym z tych bikini. Nie sądzę, żeby ci przyniósł go do domu z tobą?”

Spojrzała na niego w lustrze. „Naprawdę jesteś zboczeńcem, wiesz? Założę się, gdybyś mógł, to bym COP tani sex telefon poczuć cipie. Czy nie zboczeńcu?”

Spojrzał w dół na podłogę. „Nie mogę nic na to poradzić”, powiedział.

Dostała pomysł. „Tak naprawdę chcesz wiedzieć, jak wyglądam w małym żółtym bikini?”

Nadzieja zaświtało mu w oczy. Był jak szczeniak, chcąc być głaskana.

„Idź do swojego pokoju. Gdy mama i tata iść do łóżka Przyjdę pokazać.” Wróciła do czesania się włosy [więcej na stronie: tani sex telefon].

„Dzięki nierówności, nie masz pojęcia, co to dla mnie znaczy.” wyjechał podekscytowany.

„O tak tak” powiedziała pod nosem.

Megan zmienił się w jednym z starych koszul jej tata koszulki, skulona na kanapie i zrobił kilka czytania. Ona zapisała tani sex telefon się na kredyt uczelni mogła uzyskać w okresie letnim, ale musiała czytać dużo książek, aby je zdobyć.