Aylin, który miał rękę w pasie Violet

Aylin, który miał rękę w pasie Violet, czuł jej magistra kogut pulsujący wewnątrz ciała bezwładne kobiety i było słychać bulgotanie plemników wewnątrz. To zwiększone pobudzenie jej jeszcze bardziej.

Kiedy skończył wytrysku, humanoid spadła Violet na łóżku i cofnęła się. Odwrócił głowę, by zobaczyć, że Aylin przeniósł się i teraz ona pochyla się nad pośrodku sali, patrząc na niego, prosząc go, by ją zabrać.
1
„Proszę mnie wydymać też, Mistrzu.”

Miał tylko pieprzył usta do tej pory tak była uzasadniona prośba. Humanoid nie tracić czasu i zrobił krok do przodu, mające swoje długie fallusa na kobietę w odbyt. Ponieważ miał tylko cipki pieprzona Violet, chciał coś innego. Aylin poczuł zimny element dotykając jej gdzie znajdę sex telefon tanio? Osioł policzkach, a potem poczuła końcówkę naciskając na jej wejściu odbytu. Ona dyszała podczas gdy jej cipka tryskała.

Choć Aylin miał seks analny cały czas i nie miała klientów z dużymi kurki, to był zupełnie inny mecz. Kurek Humanoid był ogromny i pchnął go do tej pory wewnątrz niej, że myślała, że to wyjdzie z jej ust.

Ale o dziwo, nie czuła żadnego bólu. Wręcz przeciwnie, czułem się bardzo dobrze. Przytłoczony kobieta była świadoma, że humanoid już uporządkowane jej mózg więc sygnały bólu byłyby interpretowane jako przyjemności. Tylko przyjemność.

Grube i długie fallus rozciągnięte wewnętrzne ściany Aylin za popychanie głęboko w jej łonie za każdym razem. To jechał kobieta insane z rozkoszy. Jej jęki rozkoszy były wystarczająco głośne, aby usłyszeć na zewnątrz pomieszczenia. Na szczęście dla nich, głośny krzyk był wspólny rzeczą w tym budynku. Prędzej czy później będą musieli znaleźć inny lokalizowania ale teraz, to miejsce było bezpieczne i mogą być tak głośny jak chcieli.

Aylin był nie tylko uczucie głębokość penetracji, ale także szybkość uderzeń swego Mistrza. Ona nie chce się tak szybko. Chciała, aby cieszyć się to tak długo, jak to możliwe, ale traciła bitwę. Jej kolejny orgazm zbliżał się szybko.

Chwilę później Aylin eksplodował w kulminacji i energiczne skurcze się jej stracić równowagę. Ona rozpadła się na podłogę, a humanoid za nią tak, jakby były one jedną całość. Istota dotrzymał kurek głęboko w jej tyłek i że jego przejścia nie zwolnił jednego bitu.

W obrębie jej błogiego gehenny, Aylin czuł macki magistra grzebie w jej głowę. Oprócz jej tyłek, że idzie do penetracji jej mózg! Ona starała się utrzymać głowę wciąż gdzie znajdę sex telefon tani?…

Gdy humanoid podłączony swoje macki do uszu Hookera, czuł jej drżał mocniej niż przedtem, jakby to był zapalania nowy, silniejszy orgazm. Zwolnił rytm jego uderzeń, aby zobaczyć jej reakcję, ale nic się nie zmieniło. Aylin przechowywane wstrząsów niekontrolowany, uwięziony w niekończącej się pętli orgazmu. Wszystko to było dla niego nowe i nie wiedział, czy jego sygnały macki były przyczyną go, ale jedno było pewne. Ten nowy niewolnik byłby lojalny wobec niego na zawsze.

Jakiś czas później humanoid osiągnęła kolejny punkt kulminacyjny. On pompuje ogromne ilości spermy do ciała Aylin i gdy zaczął wyciekać z jej odbytu, on pompowany trochę więcej. Oblężonych kobieta może poczuć ciepło jego płynów wypełnienie jej brzuch do granic możliwości. Gdy plemniki wpadł z jej ust, jej umysł był całkowicie zniknęły.

Humanoid zdjął fallusa z dupy Aylin i wstał. Ciało kobiety wciąż drgały od jej powolną kulminacyjnego iz każdym skurczem wytrysk spermy squirted z jej odbytu.

Co ciekawe, ta istota nie została strona www jeszcze spełniona. Instynkt były mocne i precyzyjne. Chciał zachować fucking. Potrzebował więcej niewolników. Ale na razie tylko miał dwa. Odwrócił głowę, by spojrzeć na bezwładne ciało Violet seksownie leżącego na łóżku. To była jej kolej ponownie.