Jego kogut prosząc o uwagi, poprosiłem

Jego kogut prosząc o uwagi, poprosiłem, głodne oczy z pożądaniem, „Czego chcesz mama zrobić dla ciebie, kochanie?”

Jego dłonie chwycił mnie za głowę i kieruje mnie do swojego fiuta. Otworzyłem usta i wziął mój syn szaleje na twardym między moje wargi. Powoli poruszało w tę iz powrotem przez cały czas tworząc wir przyjemności z mojego języka i śliny. Chociaż Jake kochali cholernie mnie, powiedział, nic nie kochał więcej niż powolne spalanie blow zadania z jego slut żona. Wziąłem dumni dając niesamowite, ziemia wstrząsające blowjobs i zrobiłem to samo z moim synem. Wziąłem czas, aby kochać koguta mojego syna z moich ust. Odczytywanie sygnałów ostrzegających o orgazm na budowie: jęki, przejście na nogi i subtelnych impulsów w ustach, poszłam do ataku, kiedy przeniósł się z ciągłym powolnym wirze do kołyszą się tam iz powrotem jak jakaś gwiazda porno cocksucking dziwka. Zgodnie z oczekiwaniami, dźwięki z ust mojego syna dostał głośniej i ostrzegł: „Mam zamiar przyjść.”
woman-466130_1280
Natychmiast zatrzymał się i wziął jego kogut z moich ust, znów próbuje doprowadzić go do swojej roli dominującej w naszym ciągle zmieniającym relacji. Zapytałem: „Czy chcesz, Mamo połknąć cum, synu?”

„Źle”, jęknął, sfrustrowany mnie zatrzymać.

„Po prostu powiedz mi, co robić Michael. Jestem twoja używać jak należy”, uśmiechnąłem się.

Michael zaskakując mnie, i najwyraźniej nie jest człowiekiem o wielu słów, chwycił głowę i popchnął jego kogut z powrotem w moje usta, ale zamiast mnie podskakując na jego kogut zaczął pompowania jego kogut między moje wargi, dosłownie kurwa usta. Mruknął, gdyż jego orgazm przebudowany pary miałem spowalniany chwilą „połykać moją spermę, mamusiu-dziwka, połknąć to wszystko.”

Sekundy później został nagrodzony ciepłym obciążenie cum mojego syna, ponieważ spryskać tylną część gardła. Trzymał pompowanie iz moich ust, choć wolniej, dopóki nie smakować każdą ostatnią plamkę jego wciągającej nasion. Wyciąganie z moich ust, przeprosił, „Przepraszam, mamo, ja-ja-ja się ponieść”.

Wciąż na kolanach, szybko odpowiedział szczerze: „Michael, nie zawsze muszą przeprosić mnie, kochanie. Gdy ojciec żył zajmował się w sypialni i byłam posłuszna żona. Dopóki nie dowiedział się o swoje fantazja mnie wydymać, mój uległe boku leżał uśpiony, ale kiedy zobaczyłem cię w moim łóżku masturbuje z moich pończoch i jęki moje imię, jak przyszedł to wszystko przyszło powodzi z powrotem. ”

„Widziałaś mnie?” zapytał, wyraźnie zaskoczony tym nowym smakołyk informacji.

Wstałam, moje kolana ból i kontynuował pod wrażeniem jego kogut był jeszcze sztywny, „I tak i każda chwila, ponieważ nie byłem w stanie przestać myśleć o swoim big cock”. I znów chwycił jego obrzęk członek i dodał: „To wyśmienite pieprzony kogut”.

„O Boże, mamo”, był cały ten geniusz naukowy może wymyślić, mojej mocy seksualnej przerastają wciąż widoczne.

„Chcesz się pieprzyć mamusiu, synu?” Zapytałem, moja ręka delikatnie głaszcząc kogut.

„Tak”, jęknął.

„Powiedz mi,” powiedziałem, wyjaśniając: „Michael, jestem uległą jak wszystkie te historie zostały odczytane. Jestem twoja używać, jak należy. „I pochylił się i wziął sutek w usta przed dodaniem:” Kiedy proszę „. Przeniósł się do swojej drugiej brodawki przed dodaniem:” Jak chcesz. „Przeprowadzka pocałować go nie jako matki i syna, ale dwóch kochanków, moje usta tylko cali od swoich, skończyłem z „kocham Cię Michael. Kocham cię jak syna, a teraz również kocham Cię jako Master. Niech mama zabrać swoje dziewictwo. „Nasze usta i dotknął nasze języki zaczęły odkrywać nawzajem swoje usta. Kilka minut później, zaplątane w spoconym uścisku jak nasze ręce zbadać siebie, jak dobrze, mój syn podniósł mnie i zabrał mnie do łóżka … jak mąż zrobiłby na jej noc poślubną.

Osiągnięcie moje łóżko, rzucił mnie na łóżko i wyciągnął z grubsza moje rozkroku. Ustalenie wydawał się kontrolować jego ruchy, próbując stać co mi bardzo potrzebne. Zapytał: „Czy mama chce kogut syna?”

Jego kogut wcierać w górę iw dół moich lśniące wargi cipki i jęknął: „O Boże, tak, proszę pieprzyć mamusiu”.

Uśmiechnął się lekko, dotykając głową kogut na mojej łechtaczki, „Dobra mama-dziwka może zrobić lepiej.”

Moje nogi obsady platerowane owijanie wokół niego i ciągnąc go, błagałem, „Fuck swoje dziwka Mommy, synu. Shove że ogromny kij kurwa w mokrej cunt mamusi. Funt mama ciężko. ”

Jego kogut łatwo przesuwać w moim piekle i jęknął głośno w chwili, że przeniknął mnie: „O tak, synu, dziękuję kochanie. Teraz wypełnić cunt mamusi z koguta „.