Karolino, czy dasz mi pomasować Twoje stopy?

Karolino, czy dasz mi pomasować Twoje stopy? Tak są zmęczone po ostatnim dużym apelu, zasługują na tę odrobinę przyjemności, którą jest masaż. Dla mnie obecne będzie silna przyjemność, jak dokonam Ci pomoc

– No weź, coś Ty, one oczywiście cuchną – odpowiedziała Karolina, czerwieniąc się

– No proszę, błagam wręcz – padłem oraz ucałowałem trzy razy paluszki jej wewnętrznej stópki

– Oczywiście dobrze, masz – odparła zaczerwieniona.

Ustawił jej nóżki na moje kolana, zdjąłem buta z jej odpowiedzialnej stópki, a Karolina westchnęła – w tyle takie buty są średnio wygodne – i zmrużyła oczy. Korzystając z jej nieuwagi, powąchałem jej klasę oraz mieszkanie buta. Także, zlizałem pot ze zabiegu bucików. Zapaszek oraz zapach – boski. Zacząłem masować stópkę, od kostki zaczynając, idąc przez śródstopie, kończąc na paluszkach. W końcu powtórzyłem cały bieg na wewnętrznej stópce. W końcu poprosiłem Karolinę, żeby zamknęła oczy i nie kształtowała ich. Spytała, czemu.

– Bo Cię o to proponuję. Możesz?

– Okej… – i zlikwidowała

– Wybacz, tylko poprzez też globalne lata… Wyglądał, aż więc zrobię – i spróbował lizać podeszwę stópki Karoliny, zacząłem jeszcze ssać paluszki z czarnymi paznokciami, wylizałem brud oglądający się między palcami i wysiłek z podeszw.

– No proszę, tyle czasu szukałam niewolnika, i Ty jeden się napatoczyłeś

– A szybko, to Ty same akceptujesz też tony, co ja?

– Nie, piesku. – Karolina podała mnie z wszelkiej siły stópką w osobę – Ja chęci być Kobietę, nie niewolnikiem. Lub zamierzasz stać moim niewolnikiem?

– Tak.

Karolina wyjęła telefon z kieszeni, zaczęła nagrywać oraz zlecić powtarzać po sobie:

– Ja, Kacper

– Ja, Kacper – powtórzyłem

– Wymagam być niewolnikiem Pani Karoliny

– Wolę żyć niewolnikiem Pani Karoliny – powtórzyłem

– Zgadzam się być

– Zgadzam się być

– Na wszystkie wezwanie i gwarantuję być oddany każdemu rozkazowi, który wyda mi Osoby Karolina. Wyrażam wiedzę na karę, jeżeli czymś zawinię u mojej Matki

– Na dowolne hasło oraz zapowiadam być łagodny każdemu rozkazowi, jaki da mi Osoba Karolina. Wyrażam transakcję na karę, jeżeli czymś zawinię u mojej Matki – powtórzyłem ostatnie słowa przysięgi

Karolina wyłączyła nagrywanie, ale kazała mi nabyć jej stópkę, ssać paluszki i oglądać się do celi. Zrobiła mi trochę zdjęć oraz nagrała filmik, jak liżę jej intensywności.

– Nie rozwiązuj nic, inaczej filmiki trafią do sieci.

Na cel Królowa mówiła mi osiągnąć jej idealnie („ – Księżniczce się należy”)

Zdjął jej niebieską spódniczkę i czarne koronkowe majtki a rozpoczął spełniać dwoma palcami kółka wokół jej łechtaczki. Po chwili palce zastąpiłem językiem. Wwiercałem się w jej cipkę, piłem ją. Nie pragnęła więcej czasu. Po minucie doznała obfitego orgazmu.