To był tydzień

To był tydzień, że stało się Naruko Nami i stała się prostytutka. Nie miała pamięć szczęśliwsze niż te, które zrobiła w tym tygodniu. Przyjechała bardzo szybko do rozważenia innych jako prostytutki rodziny, każdy miał swoje dziwactwa, które skierowane były unikatowe i atrakcyjne, a zatem dostosować się bardzo dobrze. Po zakończeniu tej operacji, ona tu osiedlić. Ponadto stała się bardzo blisko Yuuko i Sheele z którego została dosłownie dołączony do biodra, jedzenie, całuje … więc robi wszystko razem.

Ona szczególnie kochał swoją przyjazną rywalizację, gdy rzucali obelgi, weszła w konkursie, aby zobaczyć, kto mógłby pocałować najwięcej chłopców … Ona chciałaby wiedzieć źródła ich rywalizacji, ale pytany Yuuko dał mu uwodzicielski uśmiech, który wstydził i mokre majtki podczas Sheele była doskonała imitacja w dowolnym momencie Hinata … dziwne.

Ponadto Kurenai został zatrudniony tam przez trzy dni, ale z dala, rzekomo w celu uniknięcia tworzenia powiązań, które mogłyby wchodzić w realizacji misji. Aby to Naruko pokręcił głową w rozczarowaniu, do każdej z misji poza Konohy, Naruko miał jako cel priorytetowy inne niż misji odkrywania nowych rzeczy i zaprzyjaźnić. Lubiła Kurenai, ale z takim świętoszek pamiętać, że to nie jest zaskakujące, że wydaje się mieć miotłę w dupę. Jak miło, jak powinno być, mają 24 godzin 24 musi być trudne, po pewnym czasie. Ponadto była zmuszona grać komedię udając wszystkim, że właśnie ją spotkał, było trudniejsze, nie było kilka razy, kiedy jego osłona omal skakać. Ale dziś Yuuko że zarekwirowane, aby pokazać mu coś, więc tutaj, że ją pociągnął za rękę przez cały bałagan.

Yuuko Naruko przyniósł mu pokazać jeden z aspektów burdelu, ona naprawdę podekscytowany, aby pokazać skalę swojego talentu na-chan. W tej chwili zeszła po schodach prowadzących do piwnicy, w której partia toczyć się. Chciała pokazać mu, co mogła zrobić i ile mogła zadowolić. W tym filmie włożyła białą koszulę, której przyciski wydawało się niemal do wykazywania w celu zawierać dwa ogromne nierówności wewnątrz, dżinsy i białe rajstopy. Miała zamiar dać najlepsze z siebie, ona oczekuje się nie mniej od niej z Naruko jako widz. Następnie Naruko być zaskoczeni jego talentu i zadać jej lekcje, ona go zabrać w łazience szkolenie pretekstem. Chociaż nie będzie słychać pachnące świece, przygotowaną kąpiel z olejkami eterycznymi …

Hej tam, zaczyna po omacku Naruko. Mogła już wyobrazić sobie tę scenę. „Nie Yuuko-sama, nie możemy tego zrobić”, „Nie martw Na-chan, będę brutalny”. „Jeśli Yuuko-sama jest brutalny ze mną, więc myślę, że mogę pozwolić mu na mnie, co ona chce. „mogła już wyobrazić powietrze, które uczynią piękny nieśmiała Naruko, czując mury jej cipki na palcach, usta na jej cipki, Specjalnego dildo trzymała na specjalne okazje podzielenie piękny tyłek w dwóch Naruko … Hej , kim jesteś by osądzać? Nawet dziwki mają prawo do tego, romantyczne chwile!