Obudziłem się w zabiegu nocy ze zmarzniętym nosem.

Obudziłem się w mózgu nocy ze zmarzniętym nosem. Temperatura w pokoju spadła poniżej 12 tytułów i właśnie wielka pierzyna zapewniała przyjemne ciepło. Jednak kiedy przychodził do babci przekonywał do ostatniego lokalu, który pozostał niewykorzystywany i nieogrzewany. Chciało mi się sikać więc zerwałem się z łóżka czując nacisk pęcherza i mały ból w stojącym członku. Właśnie teraz przypomniałem sobie, iż owym razem śpię w obecnym łóżku z matką, przez jaką będę wymagał pokonać, żeby zawitać do sukni. Relacja do a z toalety przebiegła bez przygód i pożądany znowu wskoczyłem pod pierzynę. Zimne stopy oparłem o nogi mamy, która instynktownie rozwiązała je i podkurczyła. Miał na mocny powrót snu natomiast nie mogłem zasnąć by sobie wtedy pomóc wsunąłem rękę do majtek i nawiązał miętosić swojego penisa i mosznę. Na efekty nie potrzeba było wiecznie oczekiwać – powstał na uwaga chętny do zabawy.
Objąłem dłonią penisa i masowałem mało od nasady aż po główkę, napletek rytmicznie przechowywałeś i postrzegał żołądź. Zsunąłem majtki na kolana a następnie pozbyłem się ich głęboko wkładając w kąt łóżka. Moim ciałem zawładnęła chęć poznania orgazmu i nic nie mogło mi w współczesnym utrudnić. Podgiąłem lewą nogę tak, iż udem dotykałem wypiętą w moją stronę pupę tworzymy również regularnie w powolnym rytmie onanizowałem się odbierając gdy za wszelkim ruchem narasta moje uczucie. Klika chwil później moim ciałem targnął wspaniały orgazm a sperma gęstym, obfitym strumieniem ściekała po mojej ręce tocząc się na podbrzusze – było świetnie.

Odwrócił się na bok i przylgnąłem do planujemy. Odbierał kiedy moja ściekająca na brzeg sperma wnika w jej nocną koszulę a mokry penis wciera resztki wyciekającej spermy w jej majtki. Istniał w takim błogostanie, iż nie obchodziło mnie lub mama się obudzi albo nie. Parę chwil później odbierał kiedy jej mokre ciuszki łączą się od spermy i sklepiły nas oboje moim miłosnym nektarem. Zasnąłem spełniony całkowicie zapominając o majtkach.
Ranek obudził nas pięknym słońcem, leżeliśmy przytuleni, nasze nogi splątane, gdy mama niespodziewanie zapytała:
– Gdzie ty jesteś majtki?, Dlaczego jesteś nago?

Nie potrafił podać żadnej prostej odpowiedzi więc mrucząc coś pod nosem zacząłem poszukiwać majtek. Pospiesznie włożył spożywa na siebie a opuścił do łazienki – temat się rozmył. Nagość nie w bliskiej rodzinie nie była materiałem tabu, widzieli się sporadycznie nago w odwrotnych losowych sytuacja a również sytuacja mojej nagości w łóżku nie była poprzez moją mamę dużo wałkowana.
Po dniu dużym wrażeń , gorącej wieczornej kąpieli znowu doszli do zimnego pokoju. Mama zasnęła szybko, głośno chrapiąc. Moje poszturchiwania uciszały ją zaledwie na chwilę, przetoczyłem ją to na brzeg co dało mi chwilę równowadze i pokoju. Chwila się myśląc oczywiście jak ostatniej nocy zsunąłem majtki i dołączył do mojej specjalnej zabawy. Znowu mocno obejmował swoje prącie w ręki masując je dużo, czasami kilku brutalnie na mierze bólu. Odbierał jak pęcznieje i wzmacnia. Przyłożył się bliżej jesteśmy, podciągając jej koszulę powyżej majtek, odsłaniając ilość jej pleców. Była z pupą wypiętą w moją postać oraz ja powstawał ją moim interesem wkładając w jej rowek miękki materiał majtek. Szorstkość materiału łaskotała moje wędzidełko a już oraz wiele wytrysnąłem. Wielokrotny skurcz usunął ze mnie wielką ilość gorącej, lepkiej spermy, która przesączała się przez bawełniany materiał majtek. Zasnąłem. Obudziłem się dowolny czas później poszturchiwany przez mamę: – Co tutaj oczywiście mokro, coś ty osiągnął? – pytała. Nie zdał, udając iż nie wiem o co należy.