Powoli wszystkie osiem cali wypełnione mnie i patrzył

Powoli wszystkie osiem cali wypełnione mnie i patrzył, jak jego mimika rozdawał jaki respekt był, że traci dziewictwo nie tylko jego, ale tracił go do matki. Zamilkł, ciesząc się uczucie moim cunt owinięty wokół jego kogut. Powoli zaczął się kochać ze mną. To był powolny i delikatny, a on pochylił się i pocałował mnie. Dziwna mieszanka dominacji i romansu było dziwne jeszcze erotyczne i to tylko wydawało się do zwiększenia intymności chwili. Jego ręce ujął moje piersi, gdy zaczął powoli pieprzyć mi szybciej. Przerwał pocałunek i zaczął dusić moje cycki pocałunkami. Zbadał każdą szczelinę moich piersi z jego warg, języka i zębów przez cały czas utrzymując stałe tempo. Czas się zatrzymał, jak wziąłem wiśnia mojego syna i pozwoliła mu zbadać społeczeństwo jego matki w taki sposób, by nie znoszą.
woman-499756_1280
To było ponad piętnaście minut przed nagle wyciągnął i odwrócenie mnie na bok. Gdy przeniesiony siebie, I dokuczał, „Czy masz zamiar wypróbować inną dziurę teraz, kochanie?”

„Ciii” rozkazał, a jego penis wsunął z powrotem do mojego cunt. „Ja nie zrobić z tego jeszcze.”

„To wszystko jest twoje, kochanie” I jęknął. W odróżnieniu od kiedy byliśmy w pozycji misjonarskiej, tym razem on pieprzył mnie. Owinął rękę wokół mnie, ujął moją lewą pierś do dźwigni i zaczął wepchnięcie i poza mną. Jego ciało uderzając w mój tyłek z każdego dysku wrzuceni mnie kazał mi gorąco w sekundach i moja paskudna usta powrócił. „Harder, kochanie, kurwa mamusiu trudniejsze.”

On zobowiązany, jego kogut jakoś idzie głębiej z każdym naciśnięciem. „Lubisz to, mamusiu?” Zapytał.

„O tak, kochanie, ja kurwa kocham. Obiecaj mi, że będziesz pieprzyć mnie znowu i znowu, „I jęknął.

Jego zaufanie wyraźnie buduje, „Nie martw się dziwka, mam sprecyzowanych planów dla Ciebie.”

„Ty doooooooo?” I jęknął ze zdziwieniem, myśl, co mnie jeszcze gorętszy.

On pieprzył mnie mocniej, on pieprzył mnie szybciej i czułem nogi sztywnieją i wiedziałem, że wkrótce dostanie mój drugi otwór wypełnia jego spermy. W przeciwieństwie do poprzednich dwóch uprzejmości ostrzeżenia dał zanim przyszedł na nogach iw ustach, tym razem ogłosił, „Idę do ciebie przyjść mama, mam zamiar przyjść na moim dziwka”.

Jego zaufanie zakręt na mój orgazm był blisko i jęknął: „O tak, kochanie, wypełnić mamusiu z cum. Napełnij mnie swoim nasion. Bądź Mommy depozytu cum „.

„Aaaaaaaaaah, fuuuuuuck” mruknął i czułem cipie ściany są spryskiwane co spowodowało mój własny orgazm.

„Fuuuuck, mama przyjeżdża też dziecko.” Trzymał pistoning i poza mną, jak oboje zadrżała z rozkoszy

Nagle wyciągnął, pchnął mnie na plecy i popchnął jego kogut błyszczącą z moich soków w ustach. Choć sytuacja była niezręczna, to poruszało się tam iz powrotem, jak mogłem, zdesperowani, aby udowodnić moją zupełne posłuszeństwo do mojego syna, mojego nowego Mistrza.

W końcu wyciągnął i upadł obok mnie, pot spływa mu po czole. Milczenie zwlekał długo, jak oboje po prostu pozwolił poświaty, co zrobiliśmy przez ostatnie dwie godziny do odpoczynku.

W końcu przewrócił się na moją stronę i powiedział: „Michael, to było niesamowite.”

Michael odwrócił się do mnie też. „Nie mogę w to uwierzyć.”

„Co?” I uśmiechnął się: „To po prostu pieprzył swoją mamę?”

„Wszystko; że mnie widział masturbacji; które są uległe; wszystko, co właśnie zrobiłeś „, on odpowiedział, wyraźnie przytłoczony tym wszystkim.

Spytałem: „Nie żałuję tego, prawda?”

„Boga nie ma”, odparł: „Ja po prostu nie mogę uwierzyć, jak szczęśliwy jestem.”

„Jestem szczęściarą”, powiedziałem, moja ręka powoli pieszcząc jego pierś.

„Och, mamo, mam marzył o tobie przez całe życie. Ale nigdy nie przyszło mi do głowy, że to coś więcej, niż kiedykolwiek fantazji „, przyznał, jego wyraz twarzy jednego z zupełnej delirium.

„Czy to było tak dobre, jak marzył?” Spytałem.

„Bóg tak”, odpowiedział.

„Lepsze niż historie?” Zapytałem, ręka moja zawsze tak powoli niższe, jego teraz tylko pół wyprostowany kogut. Biorąc szybkie spojrzenie na jego kogut, zastanawiałem się, czy to w drodze do snu czy był to znowu rośnie.

„Nie muszę już historie, mamo, właśnie sprawiło, że nasz własny”, zauważył.

I zaśmiał się: „Myślę, że to zrobiliśmy.” Spojrzałem na jego kogut, który został rzeczywiście znów rośnie. „Jesteś nienasycona” Ja mruczała.

Wzruszył ramionami: „Mój rekord to dziewięć lat.”

„Dziewięć co?” Zapytałem, jasne, co miał na myśli.

„I przyszedł dziewięć razy w ciągu jednego dnia”, wyjawił.

Moja ręka sięgając po prawie w pełni wyprostowany kogut, I dokuczał: „Cóż, nie jestem pewien, czy mogę zrobić dziewięć, kochanie, ale z całą pewnością mogę zrobić jeszcze jeden, a mam jeszcze jedną dziurę, aby wypełnić.”

„Jesteś pewien, mamo?” Zapytał.

„Nigdy nie byłem pewien o coś więcej w życiu, Master”, odpowiedziałem, ponownie podkreślając moje zupełne poddanie się nim.

Czytajcie dalej na portalu: starsze panie portal także na tej stronie – www.anonse-panow.net.pl