Tatuś przyszedł ją pocałować na dobranoc

Tatuś przyszedł ją pocałować na dobranoc. „Czy dziś Speedo dzień?” zapytał cicho. Skinęła głową i dostał z dala spojrzenie w oku. „Bym chciał zobaczyć, że” powiedział, nie zdając sobie sprawy, że on powiedział, że to na tyle głośno, Megan usłyszeć.

„Dlaczego tato, ty brudny starzec! Byłaś do wielu wuja Boba razy dla Speedo Day. Widzieliście wszystkie dziewczyny tam w bikini.”

Pochylił się, by pocałować ją w policzek. Spojrzał na szyję koszuli T i zobaczyłem jej piersi nastolatek królowej. „Nie widziałem cię w jednym z tych bikini”, powiedział. Chodziło mu o to, by pocałować ją w policzek, ale podniosła twarz i pocałowała go w usta. Było miękkie ciepłe pocałunek, który udał się zbyt długo na tata-córka pocałunkiem, ale ona ciągle jej język w ustach. „Noc nocy, tato,” powiedziała. Gdy wstał jego Jammies miał namiot z przodu. Spojrzał zakłopotany i powiedziała: „Mój słodki dirty old man tato. Idź do łóżka. Może mama zadba o swoim problemie.” Pochylił się.

Czekała dziesięć minut i udał się do swojego pokoju. Wzięła koszulę. Położyła na jakiejś szminki i trochę cienia do powiek. Miała trochę różowy balsam do ust z brokatem w niej, a ona przetarł trochę tego na każdym doskonałej sutek. Ona niech włosy w dół i spadł na ramiona. Spojrzała na siebie krytycznie w lustro. To nie było ego, że uświadomiła jej, że wygląda dobrze. Ona naprawdę był wspaniały.

Megan spokojnie udał się do pokoju brata.

Boo leżał na łóżku czytając kiedy dała się. Miał tylko swoje światło do czytania, a na starą parę spodenek gimnastycznych.

Spodziewał się zobaczyć ją w bikini. Został fantazjowania o nim przez ponad godzinę. Gdy weszła nago nie wiedział, co robić. Pierwszą rzeczą, którą uważał, że nagle starszy. Spojrzała dwadzieścia zamiast szesnastu. Oblizał wargi, które były nagle bardzo suche.

Ona stanęła obok łóżka. „I nie przyniósł do domu garnitur po wszystkim”, powiedziała. Jej ręce podszedł i zauważyła z każdym palcem wskazującym. „Ale gdybym miał, a ja nosiłem go, byłoby tu” narysowała trójkąt wokół jej lewego sutka, „tutaj” narysowała trójkąt wokół jej prawej brodawki „i tu” narysowała trójkąt zaczynając w ciemnym otoczeniu między nogami, a potem się wokół jej włosy łonowe. „Istnieją łańcuchy, które go tutaj” wyciągnęła linie wysoko na biodrach, a potem odwrócił się więc jej plecami do niego. Ona przedstawiła jej jędrne, okrągłe dno „i szmatki, które obejmuje mnie tutaj” Ujęła jej pośladki i spojrzał przez ramię na niego. „To, co by to wyglądało, gdybym miał go on”. Posłała mu pocałunek i ruszył z powrotem w stronę drzwi.