To jak bardzo miękkie i gładkie na powierzchni, ale nadal trochę pomarszczonej

„Łał!! To jak bardzo miękkie i gładkie na powierzchni, ale nadal trochę pomarszczonej, a wewnątrz jest jak kość. Czy to dlatego nazywają je „Boners”? Ja tylko głową, gdy nasze oczy spotkały się po raz kolejny. Wróciła jej uwagę na to, „I to jest tak ciepło, też.”

Podczas Brianna została poznając moją lepszą połowę ” w dół tam, byłem zaplątuje się w jej piersi, zanim znowu przerwał ciszę. „Mogę zrozumieć, dlaczego nie używać balsamu. To wylewanie własną smaru! „Powoli zaczął gładzić mnie, upewniając się, aby uzyskać więcej pre-cum z mojego napiwków. Nie mogłem uwierzyć, jak wielkie to było, gdy ktoś inny niż ja zrobiłem. Musiałem ciężko skoncentrować, żeby nie wieje mi zwitek właśnie tam i wtedy.

„To nigdy nie było tak dużo wcześniej. To jest tak dziki! „Skupiłem się bardziej na jej piersi przed przejściem do drugiej. Brianna skręcone ciało mi dać lepszy dostęp; rodzaj przytulając mnie lewym ramieniu, a jej prawo nadal udaru mnie. Nasze twarze były praktycznie stykają się ze sobą i słyszałem jej oddech trudniejsze niż normalne „Bree, twoje piersi są tak miękkie. Nigdy nie wyobrażałem sobie, że tak będzie. Dlaczego sutki trudno uzyskać w ten sposób? ”

„Nie mam pojęcia, ale są one rodzajem bezpośrednio podłączone do mojej cipki. Za każdym razem można wyciągnąć na nich, ja tryskać trochę więcej za każdym razem. ”

I nigdy nie słyszał jej użyć tego słowa podobnego wcześniej, cipki, i myślę, że zwrócił się do mnie na jeszcze więcej. To był obok niej, że nigdy nie był świadkiem przed, ale sposób rzeczy kształtuje się, to nie będzie to ostatni raz chciałbym usłyszeć jej rozmawiać brudne tak.

Spojrzałem do telewizora w czasie, aby zobaczyć, że teraz kobieta była zupełnie naga, kładąc się na plecach i facet wyglądał jak szło się lizać jej pochwy. Zauważyłem, że nie ma żadnego włosy tam obaj. „Czy to, co pochwy naprawdę wygląda?”

Brianna spojrzeli, nie biorąc ją za rękę od powolne głaskanie dawała mi. Nagle zamarła, gdy zobaczyła, co prosiłem o. „Więc nie! Ona nie ma żadnego włosy tam obaj! „Brianna odwrócił się i wyjaśnił dalej,” To znaczy, trzymam kopalni przycięte tak, że kiedy nosić kostium kąpielowy włosy nie kłuć się z otworów na nogi, ale nigdy myślał o golenie to jak ona … całkowicie. ”

Dzięki, że cofnęła się zmuszając mnie puścić piersi, a jej ręka zsunęła się z mojego penisa. Następny Zdjęła spodnie jakby to nie było nic wielkiego w ogóle, a ona stała bardzo blisko przed sobą. „Widzieć? Kiedy to zrobić, można zobaczyć, co rodzaj mówię. „Wyrwała jej majtki mocno jej krocza co jej szczeliny bardzo widoczne.

I prawie wiał mój wad ponownie w tym pięknym wzroku. I pochylił się bliżej, aby zobaczyć, co ona mówi, a ja widziałem kilka krótkich bezpańskie włosy wystające, podczas gdy w tym samym czasie zauważyłem zupełnie inny zapach; taki, który nigdy nie pachniało wcześniej, a ja naprawdę się podobało! Nie wiem dokładnie, co sprawiło mi to zrobić, ale dotarłem z moją prawą ręką bezpośrednio do tej szczeliny w majtkach, a wraz z zamachem w górę, ja swiped mój środkowy palec przez jej rany.

„O mój Boże! To wspaniałe uczucie! Zrób to jeszcze raz, Bubba! ”

Tak, zrobiłem to jeszcze raz, i jeszcze raz, i jeszcze kilka razy i przy każdym przejściu, że za każdym razem pchnął mocniej na mnie z lekkim jękiem. Zauważyłem, jak mój palec był coraz bardziej mokra i Wetter. To było zupełnie nowe dla mnie. Jej rozszczep był tak miękki, nawet zamknięty w jej teraz strome szukających majtki.

Nagle zatrzymał się, cofnął się o krok i bardzo szybko muszli jej majtki powodując jej być tak nagi jak ja. Brianna wznowił swoją pozycję przede mną, ale tym razem z trochę więcej przestrzeni między nogi. „Czy mi więcej proszę, Bubba. To czuje się tak dobrze, gdy to robisz! „Błagała.