Uratował ci ten czas, ale może cię zranić Albo Sherri następnym razem

„Twój umysł zacznie mówić do ciebie, jeśli jesteś sam za długo” Cathy powiedziała do mnie.

„Uratował ci ten czas, ale może cię zranić Albo Sherri następnym razem,” głos we mnie powiedział do mnie.
22
„Kay, tu jesteś dziewczyną?” Słyszałem Cathy pytaj.

Uśmiechnąłem się do niej, ja odpowiedziałem: „Po prostu myśli, że to wszystko.”

„Założę się, że to John” Cathy powiedziała uśmiechając się do mnie.

Cathy wkrótce opuścił potem i umyłem Jana barwy wojenne z mojej twarzy, zanim wszedł do łóżka. Obudziłem się rano i był mile zaskoczenie, kiedy usiadł na łóżku. Nie miałem koszmary w nocy po raz pierwszy od wielu lat. Czy John powodem, dla którego nie obudził się z koszmaru, w nocy? Pomyślałem sobie.

John wziął Sherri i mnie do tego czytaj więcej szczególnego miejsca, które dzielił z Carrie w godzinach porannych. To było cudowne miejsce na wodach naszego wielkiego jeziora. To był spokojny i tak jest piękny. My mieliśmy piknik i John pokazał Sherri jak ryba. Później w godzinach popołudniowych, John Wells Sherri zapytał mnie, czy byłoby OK dla nas, aby przenieść się z Jana, jak był samotny.

Pokręciłem głową tak jak ja wyglądał jak John odpowiedział: „” Myślę, że oboje bardzo się podoba, „I zawinięte moje ręce na szyję, kiedy szeptał:” Dziękuję John, „do ucha.

Sherri objął go za szyję, jak usłyszałem jej szept w jego drugim uchu „Dziękuję tatusiu”.

Spakowaliśmy się i udaliśmy się pokazać Sherri jej nowy dom. John pokazał nam na tyły domu. Miałem zobaczyć nie tylko wewnątrz na zewnątrz. To było piękne i to był ogromny podwórku. Do tyłu podwórku była zupełnie nowa huśtawka ustawić jeden z tych fantazyjnych te wykonane z drewna.

„Spójrz mommy zestaw huśtawka dla mnie grać na” Sherri wrzasnął pobiegł do niego.

Stałem tam z John trzyma mnie jak zauważyłem stos drewna obok huśtawka i zapytałem go: „Co to jest stos drewna i ganek huśtawka?”

„To pani jest nasz mały projekt”, „To miejsce, aby usiąść i porozmawiać o naszych lękach i demonów; że nie musimy już się zmierzyć sama, „John odpowiedział mi.

Uśmiechnęłam się patrząc mu w oczy, kiedy powiedział: „Będziemy go uruchomić następny weekend tylko ty i ja” I moje ramiona owinięte wokół niego r głowę do piersi, jak dodałem „Hold Me Jana i szczypta mnie do upewnić się, że nie jest sen. ”

John szepnął jej do ucha: „Moje marzenia zostały spełnione jeszcze raz dzięki Wam”, jak jego ręka opadła mi tyłek gdzie uszczypnął go.

„John”, krzyknąłem uśmiechnięty jak przetarł gdzie się szczypał mnie.

„Co ty mi cię szczypać” John odpowiedział z uśmiechem. „Pokażmy Sherrie swojej sypialni jak mam niespodziankę dla niej,” dodał.

„John”, odpowiedziałem zastanawiając się, co inne niespodzianki, które miał dla nas.

John zabrał nas zarówno do domu, dając Sherrie szybki objazd tego miejsca. Skończyło się poza zamkniętym drzwi sypialni. John przykucnął na poziomie Sherri za.

„Ta młoda dama ma być pokój”, „Zaprojektowałem go specjalnie dla ciebie,” John powiedział do niej powoli otworzył drzwi.

Sherri i po prostu stał z ich usta wiszące otwarte wpatrując się w sypialni nadające się do księżniczka. Jej pokój miał łóżko baldachim wykonany dla księżniczki. Łóżko miało miękkimi poduszkami i niedźwiedzie wszystko nad tym. Zestaw pustych półek wypełnione jedną ścianę, gdzie znak wisiał które czytają „Wyłącznie dla niedźwiedzi Sherri za”.

Pokój był pełen luksusu i blichtru, który błyszczał na ścianach jak słońce wypełnia pokój. Do komody były znakomity design wykonane w kolorze różowym złotem wykończenia jak prawdziwa księżniczka może mieć. Sufit miał gwiazdy i księżyc, które świecić w nocy ze światłami, wyłączony John wyjaśnił. W dalekiej, rogu pokoju nowiutki dziewczynki dziesięć prędkości rower z dużym różową wstążką owinięty wokół niego. Taśma miała „Dla Sherri”, napisany na jej temat.

Sherri zwrócił się do Jana i kochających łzami anonse kobiet w oczach, ona zarzuciła mu ręce na szyję, kiedy powiedział: „To jest tak piękne znacznie piękniejszy niż to, co Anioł Carrie powiedział mi, że muszę kiedyś”, „Dziękuję tatusiu”, jak pocałowała Jana na policzku.

„Twoje powitanie, teraz chodźmy do Ciebie i mamusie rzeczy,” John odpowiedział na stojąco.

Stałem patrząc na Jana, spojrzałem głęboko w oczy, kiedy powiedział: „John, nie powinieneś mieć, ale wiem, że jest beznadziejna mi coś powiedzieć”, jak Uśmiechnęłam się do niego.

Wróciliśmy do domu mojej mamy dostać nasze rzeczy. Nie mieliśmy wiele innych niż ubrania. Podczas gdy zapakowany, usłyszałem John rozmawia z mamą w salonie. Zaprosił ją do poruszania się z nami. Usłyszałam powiedzieć mu podziękować, ale ona będzie tu szczęśliwa ze swoim nowym przyjacielem płci męskiej. Mama dała Johnowi pocałunek na policzku. John poprosił mamę, co było powodem pocałunku.

„Za to, że moja córka rycerza w lśniącej zbroi użytkownika, jak również do mojego tatusia specjalnego słodkiego wnuczka” mama mówi do Jana.

Podziękowałem mamę za umożliwienie Sherri i ja się z nią żyć. Mamy również powiedział jej, że został przyjęty w naszym nowym domu w każdej chwili. Wróciliśmy do naszego nowego domu. Tej nocy John i ja schowany Sherri w swoim nowym łóżku. Staliśmy tam oglądać i słuchać, jak mówi jej modlitwa tej nocy.