Usiadłem w ciężarówce Jana nadzieję wieczorem okaże się w porządku

Usiadłem w ciężarówce Jana nadzieję wieczorem okaże się w porządku. Ja go kocham właśnie kłopoty z zaakceptowaniem tego faktu. Bałem się go stracić, kiedy siedziałem tam z ciemności nocy wokół mnie. W nocy mgła zaczęła się toczyć w którym dodaje się tylko do nieco grozy, gdy siedziałem w swojej ciężarówce. W nocy był pełen niesamowitych dźwięków pochodzących z wnętrza lasu. Słuchałem ich, jak słowa Jana wypełnia moją głowę „Szeptem moją miłość lub stworzeń nocy będzie Ci.”
11
Wyjrzałem przez okno intensywnie nadzieję szeryfa i John wkrótce powrócić. Stałem się przestraszyć, gdy nie wracał. Odwróciłem reflektory samochodu na lepiej widzieć w nocy jednak ledwo pomógł przejrzeć niskiej mgle wiszącej.

Było mi zimno jak owinięte się w moich wakacje nad morzem ramionach siedzą w samochodzie. Odgłosy nocy nagle zatrzymał się, jakby coś wracał przez las. Zamknęłam oczy szczelnie nadzieję, aby przejść do tego szczęśliwego miejsca miałem wspólnego z Johnem w jego biurze. Obraz Jana owijając ramiona wokół mnie zaczęły wypełniać moją głowę, kiedy usłyszał hałas.

Otworzyłem oczy i krzyknęłam jak widziałem mroczna postać idzie ku ciężarówce przez mgłę. Światła tylko się postać straszniejsze, ponieważ zbliżał. To było całkowicie czarne i duże, gdyż zbliżył się do samochodu. I kuliła się ze strachu, co nadchodzi dla mnie. Krzyknęłam tak głośno, jak moje płuca pozwolił mi jako że spojrzał na czarno obiektu wpadającego przez całą noc, żeby mnie.

„To ja Kay nie bój się”, John krzyknął usunięcie czarny kaptur obejmujące jego twarzy.

Wyskoczyłem z samochodu ciężarowego z systemem do Jana. Otworzył ramiona dla mnie jak mam się do niego. Jego ramiona owinięte wokół mnie, jak kładę głowę na jego piersi. John pocałował w czoło, jak jego ręka pociera na plecach.

„Zamknij oczy Kay, przejdź do szczęśliwego miejsca; poczuć ciepło, co cię otacza, nic nigdy nie może cię skrzywdzić, gdy jesteś w moich ramionach „Jan szepnął mi do ucha.

„Byłem po prostu w moim szczęśliwym miejscu jak czekałem na ciebie w samochodzie”, „John dziękuję, teraz wiem, że mogę być w stanie stawić czoła własne demony z waszą pomocą,” powiedziałem do niego, patrząc na niego.

Jana duże silne ramiona zacisnął się wokół mnie jak on odpowiedział: „Mam wam Kay i nikt nigdy nie będzie cię skrzywdzić lub Sherri nigdy nie tak długo, jak długo tu jestem.” „Będziemy czoła nasze demony razem jak potwora, który zamieszkuje we mnie i przejmuje kontrolę moich działań od czasu do czasu. ”

Wyciągnąłem się z dala od niego, powiedziałem: „John, nie jesteś potworem”, pocierając rękę do boku twarzy.

John spojrzał wysoko w niebie, co wydawało się jasne, jak gwiazdy napełnił niebo nad nami. Spojrzałem, gdzie szukał zobaczyć spadająca gwiazda passę całym nocnym niebie. Spojrzałem na niego, jak uśmiech natknąłem twarzy.

„Chodźmy do domu Kay,” John powiedział mi, gdy szedł do swojego samochodu.

John powiedział mi głosu ramach kierowała go podczas swojej pierwszej trasy w Wietnamie. Wyjaśnił, że czasami przejmuje miał dziś wieczorem. John zapytał mnie, skąd wiedziałem, gdzie był na dzisiaj. Powiedziałem mu, przede wszystkim, co Sherri powiedział mi, jak byłem chowając ją do łóżka.

„To i Cathy podeszła,” powiedziałem. „Zadzwoniłem zastępca Gail o radę, a ona kazała mi iść zobaczyć szeryfa.” „Powiedziałem mu, że bał się tego, co może zrobić, aby Joe ciebie” dodałem.

„Dla mnie” John odpowiedział.

„Szeryf powiedział mi, że to Joe, który powinien być bardzo boi się tego, co sierż. J zamiar zrobić do niego: „I rzekł do niego jak ja wtulona obok Jana jak on zawiózł nas do domu.

John zawiózł mnie, aby mój samochód, to on poszedł za mną do domu. Podszedł do mnie do drzwi i wziął mnie w ramiona. Pocałował mnie głęboko, jak Pocałowałam go z powrotem. I złamał nasz pocałunek, patrząc mu w oczy. Na zewnątrz światło zabłysło pokazując mi te piękne piwne oczy jego gdzie znajdę sex telefon?.

„Czy chcesz wejść?” Spytałem.

„Lepiej nie mogę straszyć zwykłych ludzi,” John odpowiedział z uśmiechem. Dotknął palcem do nosa, jak dodał, „Czasami warto umyć barwy wojenne z twarzy, jak również.”

„Zobaczymy się jutro?” Zapytałem John.

„Kurs Obiecałam Sherri”, „I nigdy złamać obietnicę” John odpowiedział.

„Jeśli to jest OK z wami pragnę cię i ją do tego szczęśliwego miejsca mówiłem ci o” Jan dodał.

„To brzmi wspaniale John,” odpowiedziałem.

John pocałował mnie jeszcze raz, a potem powiedział: „Kocham Cię Kay”, jak odszedł.

Czekałem, aż znalazł się na jego samochodu przed zadzwoniłem do niego z powrotem. John podszedł do mnie i odpowiedział: „Zapomniałam ci coś powiedzieć”.

„Co to było Kay?” John zapytał mnie.

„Ja też cię kocham John,” odpowiedziałem owijając ramiona wokół jego talii.

Mogę powiedzieć z błyskiem w oczach, że powiedział mu słowa, czekał, aby usłyszeć. John pocałował mnie w czoło, zanim wrócił do swojego samochodu. Odwróciłam się i zobaczyłam Cathy stojąc w drzwiach.

„Widzę Halloween przyszedł tak wcześnie wcześnie,” powiedział Cathy.

Wszedłem do środka i usiadłem z nią na kanapie. Powiedziałem jej o wydarzeniach tej nocy, ja też wyjaśnił, jak nie myślałem Joe zadaniem będzie kłopot Sherri ani mnie nigdy. Usiadłam z nią przez jakiś czas mówi o Jana.