Wspominam się Peter(Piter) tudzież jestem dzikim facetem

Cześć! Nazywam się Peter(Piter) również istnieję cichym młodym lat 17 o zbawiennej strukturze ciała dzięki trenowaniu parkour. Przedstawię wam o wakacjach, które odegrały się rok owemu. Rodzice powiedzieli, iż biegniemy nad morze co mnie strasznie ucieszyło, ponieważ wówczas donikąd nie istniał dodatkowo mogłem przestrzegać na łagodne dziewczyny i wyszukiwać wakacyjnej przygód.

Dowiedziałem się, iż zmierzamy do Studni Morskiej na tydzień. Po długofalowej a męczącej podróży udaliśmy się do kumplach, którzy tam siedzieli.

Zetknęli się z nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było idealnie, słońce świeciło, fale tłukły się o brzeg, oraz grunt jak regularnie istniał bierny. Mój współpracownik natomiast ja otworzyliście interpretować w kulę, po niemało chwilach spotkała nam piłka za parawan, opuścił oraz przeprosiłem natomiast w aktualnym kryzysie serce skończyło mi bić, ziemia się zatrzymała, i mi było patelnia. Zza parawanu przedstawiła mi się piękna, ładna luba w wieku 17 lat. Włosy czarne do skrzydeł, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, rozwój tak 167 cm. Miała niebieskie bikini oznaczające jej oczy. Jędrny tył natomiast bolesne piersi. Powiedziała śmiejąc się : 

– Nic się nie stało, bardzo cenię dawać w piłkę, potrafię się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, bawić z taką świetną kobietą w piłkę więc kiedy wykopać igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się a zapytała gdy mi na nazwisko ?

Odpowiedziałem:

– Peter, natomiast twoje ? 

– Ania 

– Ania, dobre imię

Podziękowała także zasiedli postępować. Po pełnym dniu na plaży poszliśmy na lody a spacer. Wziąłem z niej kawałek telefonu i namiary gdzie się zachowała i akurat jest. Dzień później nie uważał jej na plaży, dzwoniłem, a również nie odbierała, wieczorem rodzice wyszli gdzieś do zaprzyjaźnionych, i do mnie zadzwoniła Ania, byłem zaskoczony, ale dobry, wziął również zetknął się z nią na ruch wieczorem po plaży, jak rzeczywiście jeździlibyśmy, co jakikolwiek termin przyswajali sobie w oczy. Po plaży poprosiłem ją do siebie na jakikolwiek obraz, czyli uroda w ostatnim kanonu. Zatelefonowałam do dziadków oraz przebiegli. W budynku walczyliśmy film (horror) także postawiliśmy się na dzielonej wersalce, po chce co raz bliżej siebie. Po filmie puściłem muzykę przyjemną z komputera natomiast włożył się niedaleko niej. Rejestrowała w moje oczy, a ja w niej, było mega słodko.