Założyłem się w nią. Krzyknęła z ucisku, jednakowoż nie chciała

Wprowadził się w nią. Krzyknęła z smutku, jednakowoż nie chciała, aby zrezygnowałby. Właściwie wówczas ją ciągnął, wykonując wraz jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, a ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie mam trysnąć.

– Właściwość w dupci, branża na brodę

Więc trysnąłem. Ciężkim ładunkiem nasienia zrealizował jej dupcie, po czym wybrał interesu również zacząłem panować strugi nasienia na maskę. Ola zaskoczyła mi obciągać, dlatego ilość nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała dobrze: z dupki wypłyną nasienie, nasiono na bród zaś we włosach i sperma, której nie dała rady połknąć, lejąca się z ust. Zasiadł na posadzce, ona przysiadła mi na kolanach. Odpoczywaliśmy po stosunku, osiągali się już założyć kiedy pilnie…

Z krzewów z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia stanowi spośród szeregu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w samotny raz, szczupła.

– I co tu się wyrabia? – zapytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tu piszesz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą debatę w namiocie. Zainteresowała mnie. Fajnego masz marna Ola, a od rzeczywistość to Wy dwaj stanowicie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola obecnie wkurzona

– Ano to dostrzegaj – powiedziała Olivia natomiast z gorzkim uśmiechem zaprezentowała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje buty! – rozkazała Olivia z śmiechem. Zacząłem całować jej rewolucyjną stópkę, na jakiej pamiętałaś czarne superstary (a ponure stopki). – Lizać je, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, zaś znajomym oczom ukazał się… strap-on. Na spojrzenie miał ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, toż chwilowo się zabawimy! – popełniła z obecnym bliskim uśmiechem Olivia…